Marka Oluşturma

İşini doğru yansıtan bir markaya ihtiyacı olan ve isim bulma karmaşasından kurtulmak isteyen tüm işletmeler için marka isimleri üretiyoruz. 

Logo Tasarım

Kurumsal ya da bireysel tüm herkesin iyi bir logoya ihtiyacı vardır. Bize kendinizi anlatın, sizin içinde tasarlayalım. Referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Logonuzun doğru kullanımını anlatan kurumsal kimlik kılavuzu ile basılı ve görsel tüm materyallerinizi şık bir tasarımla pekiştiriyoruz.

Seslendirme

Tanıtım filmi, reklam, mağaza içi anons ve santral karşılama mesajı gibi seslendirme hizmetlerinizi yapıyoruz.

Ambalaj Tasarımı

Reyonlarda sergilediğiniz, e-ticarette pazarladığınız ürünlerinize özel kreatif ambalaj tasarımlarınızı hazırlıyoruz. Örnek referanslarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Medya Planlama

Markanızın tanıtım ihtiyacına yönelik mecra medya planlamalarını yapıyor, bütçenizi doğru kullanarak tüketiciye ulaşacak reklamlarınızı takip ediyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya da markanıza, ürününüze ya da işletmenize ait görsel tasarımlar hazırlıyor ve seçiminize göre sosyal medya yönetiminizi yapıyoruz.

Jingle (Şarkılı Reklam)

Ürününüzü ya da markanızı ön plana çıkartacak, dilden dile dolaşacak bir reklam çeşidi olan Jingle çalışmalarını profesyonel vokal ve stüdyo ekibimizle hazırlıyoruz. 

  • @aryaajans